از اون تصمیم یهویی ها اومد سراغ خانواده واین بود ک الان نزدیک اردستانیم و مقصد یزده. هوا تاریکه و ضبطم خاموش. معده درد دارم و کنار پنجره نشستم به حاده ی تاریک و سیاهی اسمون ک انتهاش مشخص نیست خیره شدم.

بابا داره با مامان اختلات میکنه و از خاطرات گذشته که شاید برای صدمین بار تعریف میکنه با آب و تاب میگه و حالب اینحاست که هرجا هم کم میگه مادر تکمیلش میکنه و باهم از سختی های گذسته که چه بی تجربه بودند حرف میزنند. از اشنباهات از وقتایی که خدا کمک شون کرد و از رویاهاشون که امروز براشون طعم روزمرگی گرفته و دیگه رویا نیست میگن

و من همینطور ک همچنان به چراغ های روشن وسط جاده که یکنواختی سیاهی شب رو بهم زده نگاه میکنم ، به حرفاشون فکر میکنم.

پدر و مادرم که با سختی مارو بزرک کردند و امروز ب حمدالله شرتیط مساعدی داریم. همه ی اون سختی ها رفت و امروز فقط خاطره شون باقی مونده

یاد دخترعمم میفتم ک چندسال پیش شوهرش روی تخت بیمارستان بود و انقدر حال روحی این دختر بد بود ک بدش نمیومد بلایی سر خودش بیاره

و همینطور قطار قطار ادمها توی ذهنم ردیف میشن و قدرت نمایی میکنند و بیشتر باعث میشوند نتیجه بگیرم که هیچ چیز ثابت نیست.

به قول دوستی عزیزی که نه از خوشی روزگار ، انقدر غره شو و نه از ناخوشی ها ناامید و خسته

که هیچ یک همیشگی نیست و برای این نیامده که اتراق کند

پس بخند و خسته نشو از روزگار 

بیشتر ک فکر میکنم میبینم هیچ یک از این سختی ها از جانب خدایی ک لقب مهربانترین را دارد برای ازار من افریده نشده 

خوب ک به اطرافم نگاه میکنم ، ب دستانم ، ب قلبی ک بی انکه من از او بخواهم بی وقفه میتپد و هیچ مسئولیتی در قبالش ندارم و خود خوب میداند چگونه عمل کند

اینها را که میبینم بیشنر نتیحه میگیرم که اگر سختی میکشم نه از بی مهری پرودگارم هست و نه نعوذبالله از ناتوانی اش

او خوب میداند ک بنده ی ضعیفش نه ظرفیت غرق شدن در خوشحالی را دارد و ممکن است یادش برود که از کجا امده و چه میخواهد

و نه تاب تحمل مشکلات دائمی

خدای من چه زیبا زندگی را برایم از پستی و بلندی چیدی که بعد از هر پستی ، قوی تر بیرون آیم و بعد از هر بلندی پر انرژی تر

خدای مهربانم ، بی نهایت دوستت دارم و به تو التماس میکنم مرا دریاب تا ذره ای تدبیر بی پایانت را درک کنم و بی طاقت نباشم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Travis توليد لوله فولادي در من نهفته گویا، یک دایناسورِ خوب دانشگاه زندگي آبي ترين آبي ها اینم موزیک SaeedKeshavarzi.blog.ir