مهندس بهم پیام داد. گغت برنامت برای طراحی سایت چیه؟ گفتم الان محدودیت زمان دارم بخاطر سمینارم. یکم بچه پرو بازی دراوردم. داش میگف برو فلان مبحثو یاد بگیر گفتم اون ک چیزی نیس میرم یاد میگیرم ی سرچ کوچکه. انگار لجش گرف از سرتق بودنم گف معما چو حل گشا اسان شود. نمیدونم چرا میخواد جو بده ک سخته منم تمرین کردم ترسمو از شرو انجام کار کنار بذارم تا بهتر نتیحه بگیرم. برای همین با قدرت فرمون سرتق بودنو ادامه دادم و کم نیاوردم.

گفت میخوام مسلط بشی تا پروژه بسپرم بهت

بعدم ی پیشنهاد بهش دادم برای بحث دیجیتال مارکتینگ ک استقبال کرد و قرار شد ب زودی وقتی سایت ب بازدید مطلوب رسید پیاده اش کنیم.

من دختر جسوری هستم

تا الان خیلی راحت ازش انتقاد کردم

ایرادای کارو گفتم

گاهی وقتا محکم سر یه چیزایی موندم و باعاش انقد بحث کردم ک بالاخزه یکی مون قانع شدیم

و علاقه مندم ب یادگیری مباحث مختلف

ب قول خودش ادم با استعدادیم 

ب قول خودش ادم زرنگی ام و این زرنگی در همه ی ادما نیس

برای همین داره روم سرمایه گذاری میکنه تا انشاالله جواب بهتری بگیربم

اما با همه ی این مسایل ک گفتم

یه نکته خیلی مهم وجود داره

اگه سپیده یادش بره ک باب این اشنایی رو خدا فراهم کرد و ب چشم برهم زدنی میتونه از بین بره

اگه یادش بره این توانایی هارو خدا بهش داده

اگه یادش بره باید از همه این توانایی ها در چارچوب اخلاق و انسانیت و دیانت استفاده کنه

اگه یادش بره ک قراره ب کمال برسه و نه اینکه انحراف پیدا کنه

بازنده اصلی این زندگی سپیده اس

اگه من نبودم کسی دیگ در شرکت این کارا رو انجام میداد

همونطور ک قبل من هم اینکارا انجام میشد

پس اینکه خدا این فرصتو ب من داده در واقع منت برمن گذاشته و خواسته حالم خوب باشه و از بودنم لذت ببرم

و من نباید ناسپاسی کنم و خدایی نکرده غرور برم داره

خداجونم نوکرتم همه جوره مرررررسی ک هوامو داری یه لحظه دستامو ول کنی بازنده ترینم

دوست دارم ی عالمه مهربونم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مولتي کالر دی ال ترانه Jimmie وکیل طلاق توافقی نمونه سوالات مهارت های سالم زیستن فنی و حرفه ای Katie روش های کسب در آمد از اینترنت