میخوام از این ب بعد یکم بیشتر راجع ب ایندم بنویسم و تصویر سازی کنم. حتی ممکنه جوری ب جزئیات اشاره کنم ک شما فکر کنید این همین الانه. اما ن اینا اتفاقاتیه ک میخوام تصویر سازی کنم.

پس بسم الله

من عاشق اینم ک خدا بهم ی دختر و ی پسر بده. ی دختر با موهای خرمایی رنک و و پوست روشن. دخترم خیلی مهربونه و شاید مثه مامانش لوسم باشه. ولی من از اون ماماناام ک هم سختگیرن هم مهربون. از اوناام ک موهای دخترمو بلند کردم هرچند میدونم نگهداریش برام دردسره ولی اون لحظه ک دخترم پیراهن صورتی میپوشه و دور خودش میچرخه و موهاش توی هوا حرکت میکنه همه خستگی هام درمیره

ی روزایی با دخترم میریم کلی اشپزی میکنیم و شاید حتی خرابکاری ام کنیم ولی خب منم بدم نمیاد برم ب سن بچگی هام و ب یاد گذشته خاله بازی کنیم.

وااااای همین الان ک داشتم مینوشتم خواهرم ی کلیپ برام فرستاد از ی دختر بچه. دلم ضعف رف خب.

بذارید یکمم پسرمو بگم. من عاشق تیکه های بامزه ی پسراام. خیلی یهویی ی حرفایی میزنن ادم میمونه. عاشق اون لحطه هایی ام ک میخوان ادای مردونه بودن در بیارن 

پسرم باید کلی هوای خواهرشو داشته باشه. درسته مامانش داداش نداشته ولی اون باید برادر خوبی برای خواهرش باشه و خواهرشم باید حسابی هوای دل داداششو داشته باشه و رابطه هاشون باهم خوب باشه

چ دنیای شیرینیه داشتن این گوگولیا

خدا نصیب همه کنه از جمله دوستای من مثه نمکی الهی امین خدای مهربونم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فایل کاتالوگ آيسي و ترانزيستورها Kristen Lisa عاشقان سئو دیجی کالا Holly دستگاه های حک و برش لیزری فلز و غیر فلزات معرفی اماکن تفریحی ایران Shane